top of page

KULLANIM ŞARTLARI

Bu Kullanım Koşulları sözleşmesi bireysel bir kullanıcı ile ELBİSTAN FİDE arasında, web sitesinin ve hizmetlerin kullanımına ilişkindir.

www.elbistanfide.com web sitesine hoş geldiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Sitemize erişim sağlayarak bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu yüzden lütfen dikkatle okuyun.

İletişim
Site kullanımınıza bağlı olarak size bildirimler veya önemli bilgiler gönderebiliriz. Bu iletişim şekillerinin bir kısmından istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.

Gizliliğin Korunması
Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımıza veya siteye girdiğiniz kişisel verilerinizi nasıl koruduğumuza gizlilik politikalarından bakabilirsiniz.

GIZLILIK POLITIKASI

Site ziyaretçileriniz hakkında kişisel bilgiler toplayacaksanız yasa gereği bir gizlilik ilkesi sözleşmesi oluşturmanız gerekir. İlkenizin ayrıntılarını özelleştirin ve kullanıcılarınızın bilgilerini korumak için ne gibi adımlar attığınızı gösterin.

Hem ziyaretçilerin hem de kullanıcıların gizlilik ve kişisel bilgilerinin korunması bizim için büyük önem taşımaktadır.

Veri Toplanması, Kullanımı ve Paylaşımı
Site üzerinde toplanan verilerin tek sahibi site sahibidir. Site sahibi yalnızca site ziyaretçilerinin kendi rızaları ile sağladıkları verileri toplamaktadır ve bunların içeriğini bilgilendirilmiş onay olmadan asla üçüncü taraflara satmaz.SATAMAZ. Siz aksini belirtmedikçe, ELBİSTANFİDE gizlilik politikası üzerinde yapılan güncellemelerden ve değişikliklerden haberdar olmanız için sizinle iletişime geçilebilir.

Veri Kontrol Hakkı
Sizinle ilgili hangi bilgileri elinde tuttuğumuzu öğrenmek, düzeltilmesi veya güncellenmesi gereken ayrıntıları değiştirmek veya hakkınızdaki verilerin kulanımına ilişkin soru ve kaygılarınızı ifade etmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği
Bilgilerinizin korunması için kapsamlı önlemler alınmaktadır. Hassas veriler her zaman şifrelenir, güvenli sunucularda saklanır ve en güvenli yöntemler kullanılarak aktarılır.

bottom of page